شرکت مهندسی کیترو پی پارسی

شرکت مهندسی کیترو پی پارسی بر پایه بیش از دو دهه سابقه فعالیت و با اتکا به سیستم­های مدیریتی و بهره­گیری از کادر مدیریتی و تخصصی مجرب به همراه سایر همکاران اجرایی و عملیاتی و پشتوانه ماشین آلات تخصصی توانسته است در اجرای پروژه های کشور سهم مؤثری را ایفا نماید.

معرفی شرکت­های زیرمجموعه:

  • کیترو عمران پارسی

شرکت کیترو عمران پارسی یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت کیترو پی پارسی است، این شرکت با بیش از یک دهه تجربه درفعالیت های ساختمانی و بتنی، ابنیه، آب و شبکه های آبیاری و راهسازی، تأسیسات، سازه های دریایی و انجام کلیه امور عمرانی، برداشت از معادن و ایجاد کارخانجات فرآوری مواد معدنی مانند دانه‌بندی شن و ماسه و همچنین مشارکت و سرمایه‌گذاری در راستای اهداف شرکت، واردات و صادرات مصالح و ماشین آلات، شرکت در دوره ها، کارگاه های علمی و عملی، نمایشگاه ها و همایش های داخلی و خارجی حضور دارد.

  • شرکت زرین معدن کیترو

شرکت زرین معدن کیترو با بهره گیری از معدن سیلیس به مساحت 825 هکتار و تا عمق 60 متری از زمین و همچنین کارخانه فرآوری سیلیس به مساحت 2 هکتار، قادر به تولید انواع ماسه های سیلیسی جهت ریخته گری، سند بلاست و فیلتراسیون باخلوص 99-98 درصد می باشد.

خط تولید این شرکت از 3 بخش تشکیل شده که عبارتند از: 1- خط شستشو 2- خط خردایش 3- خط فراوری که نهایتاً ماسه تولیدی توسط بخش کنترل کیفیت در آزمایشگاه به طور مداوم مورد بررسی قرار می گیرد.

ماسه ریخته گری تولیدی این شرکت به دلیل بالا بودن درصد سیلیس، از نقطه زینتر بالایی برخوردار بوده و جهت تولید قطعاتی با کیفیت سطحی بالا مناسب می باشد. همچنین ماسه سندبلاست تولیدی این  شرکت از گوشه داری و سختی بسیار مناسبی برخوردار است به طوری که در عمل حدود 25 درصد دوام بیشتری را نسبت به ماسه های مشابه از خود نشان می دهد.

  • دفتر نمایندگی کردستان عراق

در راستای سیاست­های کلی شرکت کیتروپی پارسی در خصوص صدور خدمات فنی و مهندسی و شناسایی بازارهای بالقوه و همچنین توسعه بین المللی فعالیت های عمرانی، دفتری به نمایندگی شرکت کیتروپی پارسی در شهر اربیل عراق به ثبت رسیده است و در حال حاضر سد خاکی پشت حریر را در دست اجرا داشته است. در این رابطه این شرکت در نمایشگاه عمرانی بصره جهت معرفی تخصصی و تجارت خود به فعالان  صنعت ساخت و ساز عراق، حضور فعال داشته است.

  • کارخانه تولید شمع بتنی پیش­ساخته و بتن آماده

شرکت کیتروپی پارسی بر اساس نیاز کشور و به خصوص استان خوزستان، بهره­برداری از واحد تولید شمع بتنی پیش­ساخته و بتن آماده را در سایت صنعتی خود واقع در شهرک صنعتی منطقه آزاد اروند خرمشهر در استان خوزستان آغاز نموده است. اکنون این شرکت توانایی تولید شمع بتنی پیش ساخته به روش Steam Curing  را با ظرفیت تولید 100 عدد در روز و همچنین تولید بتن آماده از عیار 150 تا 450 را با بهره­گیری از دو دستگاه بچینگ 5/0 و 2 مترمکعبی با ظرفیت تولید  1500 متر مکعب در روز داشته و آمادگی پاسخ به بخش عمده ای از نیاز منطقه و کشور را دارا است.

پیام مدیر عامل

شرکت مهندسی کیترو پی پارسی بر پایه بیش از دو دهه سابقه فعالیت و با اتکا به سیستم­ های مدیریتی و بهره­ گیری از کادر مدیریتی و تخصصی مجرب به همراه سایر همکاران اجرایی و عملیاتی و پشتوانه ماشین آلات تخصصی توانسته است در اجرای پروژه های کشور سهم مؤثری را ایفا نماید.

 تعداد ماشین آلات

تعداد نیروی انسانی

سابقه فعالیت (سال)

مدیران

رئیس هیئت مدیره

امرالله فرجی کلاریجانی

Doc202006021339490001
سهامدار

حسین سراج

1-1
قائم مقام

محمد فرجی کلاریجانی

عکس پرسنلی
معاونت مالی و اداری

محمدرضا صادقیان

عکس پرسنلی
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره

ایمان فرجی کلاریجانی

WhatsApp Image 2020-06-01 at 09.30.24
مدیرپروژه

سمیه سیفی

Kitro-Organization Chet-Ver2-fa

جزئیات شرکت کیترو پارسی

ماموریت و چشم انداز

تبدیل شرکت مهندسی کیتروپی پارسی به یک شرکت بین المللی در ارائه خدمات با کیفیت مناسب و رقابتی.

ماشین آلات کیترو پارسی

شرکت مهندسی کیترو پی پارسی بر پایه بیش از دو دهه سابقه فعالیت و با اتکا به سیستم­های مدیریتی و بهره­گیری از کادر مدیریتی و تخصصی مجرب به همراه سایر همکاران اجرایی و عملیاتی و پشتوانه ماشین آلات تخصصی توانسته است در اجرای پروژه های کشور سهم مؤثری را ایفا نماید.

تعداد لودر
تعداد بچینگ
تعداد شمع کوب
تعداد بیل مکانیکی
تعداد جرثقیل
تعداد پمپ بتن
تعداد لودر
تعداد غلتک
ماشین آلات دیگر

گواهینامه ها

گواهینامه صلاحیت پیمانکاری

رشته تخصصی: آب رتبه: 3

رشته تخصصی: تأسیسات و تجهیزات

رتبه: 5
رشته تخصصی: ساختمان و ابنیه رتبه: 5
ISO90012005

ISO 9001:2015

ISO140012015

ISO 14001:2015

ISO4500120018

ISO 45001:2018

با ما در ارتباط باشید.